Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą ona zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdej chwili możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji. ×

W naszej bazie jest już 710 pomysłów

Konferencja podsumowująca projekt Inwestornia FORUM INWESTORÓW KAPITAŁOWYCH

rodzaj: konferencja cena: 0 data dodania: 23.01.2014

Agencja Rozwoju Pomorza SA, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w ramach projektu Innopomorze oraz Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza organizują 13 lutego w Sopocie Forum Inwestorów Kapitałowych,  połączone z konferencją podsumowującą projekt Inwestornia, skierowane do środowisk inwestorów i pomysłodawców.

Poruszane podczas Forum zagadnienia będą dotyczyły transakcji kapitałowych zarówno od strony prawnej jak i finansowej. Wśród tematów będą m.in. metody wyceny projektów, analiza ryzyk związanych z inwestycja kapitałową, optymalizacja podatkowa inwestycji, aspekty umów inwestycyjnych, modele inwestycyjne, tworzenie wartości w spółkach kapitałowych, czy też motywacja kluczowych pracowników poprzez udziały i akcje. W planie wydarzenia przewidziano także prezentację innowacyjnych projektów i spółek.

Forum to okazja nie tylko do zdobycia użytecznej wiedzy, skorzystania z doświadczeń ekspertów i inwestorów, ale również do poszukiwania inspiracji, jak stawiać pierwsze kroki inwestycyjne. Wśród prelegentów wystąpi m.in. Marcin Kapuściński z Oliwskiej Grupy Konsultingowej, Michał Przybyłowski z firmy doradczej Taylor Economics, Marek Rybacki z kancelarii Rybacki-Grodecki-Stankiewicz, Ireneusz Pawłowski z kancelarii Pawłowski-Kamiński-Skromak-Dąbrowska i Partnerzy, Adam Osiński z firmy doradczej EBC Solicitors, Wojciech Szapiel z Polish Investment Fund, Tomasz Kołaczyk z firmy Equation oraz Mariusz Adamiak - Dyrektor Biura Strategii Rynkowych banku PKO BP.

Organizator zapewnia streaming konferencji na stronie www.INNOpomorze.pl

Forum Inwestorów Kapitałowych odbędzie się w Hotelu Mera Spa w Sopocie przy ulicy Bitwy pod Płowcami 59.

Udział w Konferencji jest bezpłatny

Program
Konferencji podsumowującej projekt Inwestornia / Forum Inwestorów Kapitałowych

Zgłoszenia przyjmujemy do 11 lutego. Rejestracja na stronie Regionalnej Izby Gospodarzej

Zaproszenie 

Kontakt do organiztora:
Katarzyna Duda, tel. 58 32 33 209, email: katarzyna.duda@arp.gda.pl
Anna Bochyńska,tel. 58 32 33 160, email: anna.bochynska@arp.gda.pl
   
Wyślij sugestię