Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą ona zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdej chwili możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji. ×

W naszej bazie jest już 710 pomysłów

Zakończenie realizacji projektu

rodzaj: inne cena: 0 data dodania: 31.03.2014

Szanowni Państwo,

Informujemy, że z dniem 31 marca br. zakończyliśmy realizację projektu Agencji Rozwoju Pomorza SA Inwestornia. Projekt miał na celu promowanie innowacyjnych pomysłów oraz nawiązywanie współpracy pomiędzy ich autorami i inwestorami. Byliśmy z Państwem od 1 października 2009 r. Trzy i pół roku pracy z pomysłodawcami i inwestorami było dla nas wielką przygodą i cieszymy się, że tak wiele udało się zrobić. Szkolenia, spotkania networkingowe, wydane publikacje, konferencje, forum inwestorów kapitałowych, a przede wszystkim konsultacje i spotkania indywidualne z pomysłodawcami i inwestorami dały nam wiele satysfakcji. Mamy nadzieję, że organizowane w ramach projektu działania były dla Państwa wsparciem w drodze do kolejnego sukcesu w biznesie.

Agencja Rozwoju Pomorza w innej formie i przez inne działania będzie nadal realizowała swoją misję inicjowania i wspierania rozwoju przedsiębiorczości na Pomorzu.

Nadal zapraszamy na nasz funpage Inwestorni na facebook-u.

Dziękujemy Państwu za współpracę!

Zespół Inwestornia

Wyślij sugestię