Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą ona zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdej chwili możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji. ×

W naszej bazie jest już 710 pomysłów
 • od do
previous page12324next page
 1. Publikacje Inwestorni

  rodzaj: konferencja cena: 0 data dodania: 31.03.2014
 2. Zakończenie realizacji projektu

  rodzaj: inne cena: 0 data dodania: 31.03.2014

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że z dniem 31 marca br. zakończyliśmy realizację projektu Agencji Rozwoju Pomorza SA Inwestornia. Projekt miał na celu promowanie innowacyjnych pomysłów oraz nawiązywanie współpracy pomiędzy ich autorami i inwestorami. Byliśmy z Państwem od 1 października 2009 r. Trzy i pół roku pracy z pomysłodawcami i inwestorami było dla nas wielką przygodą i cieszymy się, że tak wiele udało się zrobić. Szkolenia, spotkania networkingowe, wydane publikacje, konferencje, forum inwestorów kapitałowych, a przede wszystkim konsultacje i spotkania indywidualne z pomysłodawcami i inwestorami dały nam wiele satysfakcji. Mamy nadzieję, że organizowane w ramach projektu działania były dla Państwa wsparciem w drodze do kolejnego sukcesu w biznesie.

  Agencja Rozwoju Pomorza w innej formie i przez inne działania będzie nadal realizowała swoją misję inicjowania i wspierania rozwoju przedsiębiorczości na Pomorzu.

  Nadal zapraszamy na nasz funpage Inwestorni na facebook-u.

  Dziękujemy Państwu za współpracę!

  Zespół Inwestornia

 3. Zakończenie realizacji projektu

  rodzaj: inne cena: 0 data dodania: 31.03.2014

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że z dniem 31 marca br. zakończyliśmy realizację projektu Agencji Rozwoju Pomorza SA Inwestornia. Projekt miał na celu promowanie innowacyjnych pomysłów oraz nawiązywanie współpracy pomiędzy ich autorami i inwestorami. Byliśmy z Państwem od 1 października 2009 r. Trzy i pół roku pracy z pomysłodawcami i inwestorami było dla nas wielką przygodą i cieszymy się, że tak wiele udało się zrobić. Szkolenia, spotkania networkingowe, wydane publikacje, konferencje, forum inwestorów kapitałowych, a przede wszystkim konsultacje i spotkania indywidualne z pomysłodawcami i inwestorami dały nam wiele satysfakcji. Mamy nadzieję, że dla Państwa organizowane w ramach projektu działania były wsparciem w drodze do kolejnego sukcesu w biznesie.

  Agencja Rozwoju Pomorza w innej formie i przez inne działania będzie nadal realizowała swoją misję inicjowania i wspierania rozwoju przedsiębiorczości na Pomorzu.

  Nadal zapraszamy na nasz funpage Inwestorni na facebook- u.

 4. Konferencja podsumowująca projekt Inwestornia FORUM INWESTORÓW KAPITAŁOWYCH

  rodzaj: konferencja cena: 0 data dodania: 23.01.2014

  Agencja Rozwoju Pomorza SA, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w ramach projektu Innopomorze oraz Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza organizują 13 lutego w Sopocie Forum Inwestorów Kapitałowych,  połączone z konferencją podsumowującą projekt Inwestornia, skierowane do środowisk inwestorów i pomysłodawców.

  Poruszane podczas Forum zagadnienia będą dotyczyły transakcji kapitałowych zarówno od strony prawnej jak i finansowej. Wśród tematów będą m.in. metody wyceny projektów, analiza ryzyk związanych z inwestycja kapitałową, optymalizacja podatkowa inwestycji, aspekty umów inwestycyjnych, modele inwestycyjne, tworzenie wartości w spółkach kapitałowych, czy też motywacja kluczowych pracowników poprzez udziały i akcje. W planie wydarzenia przewidziano także prezentację innowacyjnych projektów i spółek.

  Forum to okazja nie tylko do zdobycia użytecznej wiedzy, skorzystania z doświadczeń ekspertów i inwestorów, ale również do poszukiwania inspiracji, jak stawiać pierwsze kroki inwestycyjne. Wśród prelegentów wystąpi m.in. Marcin Kapuściński z Oliwskiej Grupy Konsultingowej, Michał Przybyłowski z firmy doradczej Taylor Economics, Marek Rybacki z kancelarii Rybacki-Grodecki-Stankiewicz, Ireneusz Pawłowski z kancelarii Pawłowski-Kamiński-Skromak-Dąbrowska i Partnerzy, Adam Osiński z firmy doradczej EBC Solicitors, Wojciech Szapiel z Polish Investment Fund, Tomasz Kołaczyk z firmy Equation oraz Mariusz Adamiak - Dyrektor Biura Strategii Rynkowych banku PKO BP.

  Organizator zapewnia streaming konferencji na stronie www.INNOpomorze.pl

  Forum Inwestorów Kapitałowych odbędzie się w Hotelu Mera Spa w Sopocie przy ulicy Bitwy pod Płowcami 59.

  Udział w Konferencji jest bezpłatny

  Program
  Konferencji podsumowującej projekt Inwestornia / Forum Inwestorów Kapitałowych

  Zgłoszenia przyjmujemy do 11 lutego. Rejestracja na stronie Regionalnej Izby Gospodarzej

  Zaproszenie 

  Kontakt do organiztora:
  Katarzyna Duda, tel. 58 32 33 209, email: katarzyna.duda@arp.gda.pl
  Anna Bochyńska,tel. 58 32 33 160, email: anna.bochynska@arp.gda.pl
     
 5. STARTUP ACADEMY - jak radzić sobie z marketingiem? - cykl szkoleń

  rodzaj: konferencja cena: 0 data dodania: 09.01.2014

  Inwestornia zaprasza na cykl szkoleń, który skierowany jest do pomysłodawców szukających finansowania na realizację pomysłów biznesowych i firm we wczesnych fazach rozwoju (jest to kryterium przyjęcia na szkolenie).

  „Startup Academy - jak zrobić szum medialny, promować się i działać bez budżetu marketingowego”

  22 stycznia br. Media relations i komunikacja marketingowa, miejsce siedziba Agencji Rozwoju Pomorza SA
  Działania z obszaru relacji z mediami i zintegrowanej komunikacji marketingowej dla startupów. Działania z wykorzystaniem technik marketingu szeptanego, WoMM, kreatywnych media relations z uwzględnieniem działań w mediach społecznościowych.

  28 stycznia Tworzenie ofert i materiałów promocyjnych, miejsce Gdański Park Naukowo - Technologiczny
  Szkolenie z obszaru tworzenia ofert inwestorskich oraz materiałów promocyjnych niezbędnych do prowadzenia zintegrowanej komunikacji marketingowej (w szczególności w social media). W zakresie tworzenia ofert szkolenie obejmuje obszar merytoryki, struktury oraz przygotowania graficznego materiałów.

  7 lutego Elevator Pitch i prezentacje inwestorskie, miejsce Gdański Park Naukowo - Technologiczny

  Szkolenia poprowadzi Piotr Bucki
  Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki, Studium Wokalno-Aktorskiego, Wyższej Szkoły Bankowej, SWPS oraz kursów doskonalących Uniwersytetu Stanford i Uniwersytetu Princeton. Menadżer projektów związany zawodowo z Grupą Nokaut.pl.   Konsultant projektów dla firm Fenomem, 9init, Fumenti, World Travel Passport i eWarrantee. Stały współpracownik magazynów "MaleMen" i „Dolce Vita” oraz miesięcznika "Charaktery", “Style i Charaktery” i „Psychologia w szkole”. Trener, szkoleniowiec i wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, Opiekun merytoryczny kierunków Prowadzenie e-biznesu i Komunikacją Wizualna. Współpracuje z  Akademią Marynarki Wojennej i Gdańską Wyższą Szkołą Humanistyczną oraz Uniwersytetem Gdańskim. Twórca i Konsultant projektów z obszaru IT – sklepy internetowe, aplikacje mobilne, media społecznościowe, e-learning i inne. Tłumacz książek popularnonaukowych z dziedziny psychologii i samorozwoju. Pasjonuje go teoria dezintegracji pozytywnej i wpływ wydarzeń traumatycznych na kształt naszej psychiki. Gorący zwolennik psychologii pozytywnej i pracy metodą projektową. Certyfikowany coach w obszarze Business and Executive coaching. Twórca autorskich programów szkoleniowych z zakresu wystąpień publicznych, komunikacji i motywacji. Szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem współpracował z szeregiem instytucji samorządowych i prywatnych. Jego pasją jest komunikacja i przełamywanie barier we wszystkich jej postaciach, włączając w to interakcje na poziomie interfejsów aplikacji. Jego misją jest odnajdywanie w ludziach pokładów ich naturalnych kompetencji i potencjału i wykorzystywanie technik szkoleniowych dla tworzenia indywidualnych planów rozwoju kariery. Prowadzi szkolenia i projekty zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

  Szkolenia są bezpłatne.
  Liczba miejsc jest ograniczona do 15 osób w każdym szkoleniu.

  Cza trwania szkoleń godz. 8.30 - 16.30

  Zakończylismy przyjmowanie zgłoszeń na szkolenia.

  Kontakt w sprawie szkoleń:
  Katarzyna Duda
  Tel. 58 32 33 209
  E-mail: katarzyna.duda@arp.gda.pl

  Zapraszamy

 6. Zarządzanie w startupie - nowa publikacja Inwestorni

  rodzaj: inne cena: 0 data dodania: 07.01.2014

  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą - czwartą już - publikacją Inwestorni pt. "Zarządzanie w startupie - zasady organizacji i budowy zespołu".

  Materiał w wersji pdf jest do pobrania poniżej, jest także dostępny na płycie CD. Płytę można odebrać w naszej siedzibie lub w trakcie organizowanych przez nas wydarzeń.

  Publikacja do pobrania - "Zarządzanie w startupie - zasady organizacji i budowy zespołu".

 7. Wesołych Świąt

  rodzaj: konferencja cena: 0 data dodania: 20.12.2013

  Z okazji Bożego Narodzenia

  życzymy Państwu
  świątecznej radości
  i odpoczynku w rodzinnej atmosferze

  a w Nowym, 2014 Roku
  wytrwałości w dążeniu do celów
  i wszelkiej pomyślności.

  Dziękujemy za kolejny rok współpracy.
  Zespół Inwestornia.pl

previous page12324next page
Wyślij sugestię