Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą ona zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdej chwili możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji. ×

W naszej bazie jest już 710 pomysłów
 • od do
 1. Spotkanie Networkingowe już 19 grudnia

  rodzaj: inne cena: 0 data dodania: 12.12.2013

  Zapraszamy na świąteczne spotkanie networkingowe pomysłodawców i inwestorów

  19 grudnia 2013 r. godzina 18:00
  Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
  , Gdańsk, Arkońska 6, budynek A3, sala 005 

  Zgłoszenia: https://networking19grudnia.konfeo.com

  W programie:

  18:00 - O swoich projektach i doświadczeniach w pozyskiwaniu inwestorów opowiedzą spółki:

  • SentiOne - spółka Akceleratora Innowacji NOT, oferująca narzędzie do monitoringu i ochrony wizerunku marki w internecie
  • Netresearch - rozwijająca startup PinYourClient, który wspiera proces pozyskiwania i utrzymywania użytkowników decydujących się na subskrypcję w danym serwisie
  • Inventcore - zwycięzca konkursu Startup Venture, realizująca projekt Deligic – pozwalający na samodzielne, łatwe stworzenie interaktywnego wideo oraz jego dystrybucję
  • QuantumLab - pracująca nad aplikacją “How are you” – opartą na idei Quantify Yourself, która za pomocą prostego, naukowo potwierdzonego testu mierzy samopoczucie i na podstawie analizy zebranych danych pozwala znaleźć ukryte przyczyny jego zmiany (quantumlab.co/products/how-are-you-mood-tracker)

  19:30 - 19:45 Przerwa na kawę

  19:45 - „Problemy związane z wyceną projektów typu start-up” - Michał Przybyłowski doradca na rynku kapitałowym i mentor startupów

  20:15 Networking i świąteczny poczęstunek

  Udział w spotkaniu jest bezpłatny

  Michał Przybyłowski - Partner Zarządzający w spółce doradczej Taylor Economics odpowiedzialny za projekty doradztwa strategicznego i kapitałowego dla przedsiębiorstw.

  Spotkanie jest realizowane w ramach projektu „Biznes dla biznesu – budowa platformy współpracy między inwestorami prywatnymi i pomysłowymi przedsiębiorcami” finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. w ramach Działania 3.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Tworzenie systemu ułatwiającego inwestowanie w MSP.

 2. Wydłużenie realizacji projektu inwestornia.pl

  rodzaj: inne cena: 0 data dodania: 22.11.2013

  Chcielibyśmy poinformować, że finansowanie projektu Inwestornia, ze środków Unii Europejskiej, zostało przedłużone do 31 marca 2014 r.

  Dzięki temu, przez kolejny kwartał, będziemy mogli kontynuować działania mające na celu wspieranie startupów oraz pomagać w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy pomysłodawcami i inwestorami.

 3. Konkurs Startup Venture Rozstrzygnięty!

  rodzaj: inne cena: 0 data dodania: 20.11.2013

  19 listopada br. odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu „Startup Venture – projekt na biznes”.

  Podczas Gali Finałowej konkursu „Startup Venture”, kończącej konferencję "Venture Day"  trójka finalistów zaprezentowała swoje projekty przed Jury oraz przybyłymi gośćmi. Jury uznało za najciekawszy projekt zespołu firmy InventCore Sp. z o.o.

  Zwycięzca konkursu "Startup Venture-projekt na biznes":
  Adam Walkowski, Tomasz Tretkowski  – firma: InventCore Sp. z o. o.;
   branża: IT oprogramowanie; projekt: Deligic

  II miejsce:

  Jerzy Hawranek – firma:  iRWN Sp z o.o.;
   branża: budownictwo, energia;
   projekt: Innowacyjna Rozproszona Wentylacja Nawiewna – iRWN

  III miejsce:

  Przemysław Kuśmierek i zespół Migam.pl
  branża:  IT / język migowy;
  projekt: Migam.pl- automatyczny tłumacz języka migowego

  Konkurs  "Startup Venture – projekt na biznes” został zrealizowany  w ramach projektu "Biznes dla biznesu", który realizuje Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

  Gratulujemy i dziękujemy uczestnikom, gościom i sponsorom!

  Więcej informacji o zasadach konkursu można przeczytać tutaj.

 4. WYBRANO 10 NAJLEPSZYCH PROJEKTÓW - II Etap Konkursu Zakończony

  rodzaj: inne cena: 0 data dodania: 31.10.2013

  W dniu dzisiejszym kończy się II etap Konkursu Startup Venture. Wybrano 10 najlepszych projektów, których autorzy wezmą udział w pitchingu podczas konferencji Venture Day! Wszystkim, którzy zgłosili swoje pomysły serdecznie dziękujemy!

  10 projektów, które zostaną zaprezentowane przed inwestorami podczas konferencji Venture Day w dniu 19 listopada 2013 r.

  Szymon Bloch – Geo Vision
  Marcin Brysiak – zapobraniem.mobi
  Wiesław Frej – Honeycombsystems
  Grzegorz Gorczyca – Yellow Box
  Jerzy Hawranek – IRWN
  Przemysław Kuśmierek – Migam.pl
  Bartosz Rychlicki – Quantum Lab
  Adam Walkowski – Deligic
  Marcin Wesołowski – Adaho.pl
  Damian Winkowski – Comperio

 5. Konferencja Venture Day

  rodzaj: konferencja cena: 0 data dodania: 24.09.2013

  Inwestornia zaprasza na konferencję Venture Day. Spotkajmy się 19 listopada w Amber Expo na pierwszej konferencji łączącej środowisko naukowe z biznesem. W programie Venture Day znajdzie się kilka interesujących wydarzeń: warsztaty, prezentacje innowacyjnych startupów, indywidualne spotkania z inwestorami i wystawa projektów. Kluczowym elementem będzie finał konkursu „Startup Venture – projekt na biznes” Poznaj szczegóły Venture Day

 6. KONKURS Startup Venture - czekamy na finał 19 listopada

  rodzaj: inne cena: 0 data dodania: 05.09.2013

  Już 19 listopada autorzy 10-ciu najlepszych projektów w Konkursie Startup Venture przedstawi je podczas konferencji Venture Day aby walczyć o zwycieztwo.  Więcej tutaj

 7. Wybrano temat kolejnej publikacji Inwestorni!

  rodzaj: inne cena: 0 data dodania: 26.07.2013 data: 12.08.2013

  Dziękujemy wszystkim za pomoc w wyborze tytułu kolejnej publikacji Inwestorni oraz za wypełnienie przygotowanego przez nas formularza. Tematem, na który najwięcej osób zwróciło uwagę było  - „Zarządzanie w startupie – zasady organizacji i budowy zespołu”. Tym zagadnieniom poświęcimy nasz kolejny materiał.
  Będzie to czwarta publikacja Inwestorni z cyklu poświęconego problematyce startupów i inwestowania w projekty biznesowe.
  Do pobrania ostatniej 3 częśći publikacji pt „Etapy procesu inwestycyjnego” zapraszamy tutaj

Wyślij sugestię