Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą ona zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdej chwili możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji. ×

W naszej bazie jest już 710 pomysłów
 • od do
previous page1222324next page
 1. Konferencja "Od Pomysłu do Biznesu" w Warszawie

  rodzaj: konferencja cena: bezpłatny data dodania: 19.04.2010 data: 28.04.2010 miejsce: pomorskie, Gdańsk

  Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnej konferencji z cyklu "Od Pomysłu do Biznesu", która odbędzie się 28 maja br. w Warszawie. Seminarium połaczone jest z serią ciekawych warsztatów. Dzięki nim uczestnicy będą mogli zapoznać się z elementami procesu tworzenia spółki kapitałowej  z inwestorem prywatnym oraz zasadami tworzenia profesjonalnego biznesplanu dopasowanego do wymagań inwestorów prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konferencji i warsztatów, które znajdują się tutaj.

   

   

 2. V Pomorskie Forum Przedsiębiorczości

  rodzaj: konferencja cena: bezpłatny data dodania: 19.04.2010 data: 13.05.2010 — 14.05.2010 miejsce: pomorskie, Gdynia

  Zapraszamy na V Pomorskie Forum Przedsiębiorczości, które odbędzie się w dn. 13-14 maja 2010 r. w Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Zaplanowano bezpłatne seminaria i warsztaty, a także imprezy towarzyszące. Podczas Forum zostaną również zaprezentowane wyniki badania pomorskich przedsiębiorstw w ramach projektu POG III.

  Udział w Forum zapowiedziało wielu wybitnych przedstawicieli świata nauki, m.in. prof. Dariusz Filar – członek Rady Polityki Pieniężnej II kadencji, który poprowadzi wykład inauguracyjny, a także inni uznani naukowcy - prof. Piotr Dominiak i prof. Jan Jerschina, którzy przedstawią wyniki badań prowadzonych w ramach Pomorskiego Obserwatorium Gospodarczego III.

  Seminaria i warsztaty poprowadzą również przedstawiciele świata biznesu. Eksperci sektora finansowego m.in. z Banku Zachodniego WBK, Banku Gospodarstwa Krajowego przedstawią aktualne możliwości pozyskania finansowania dla przedsiębiorstw. Reprezentanci branży marketingowej z firm GPEC, Personal PR jak i Studio Rekowski przybliżą z kolei uczestnikom zasady kreowania i zarządzania wizerunkiem firmy na rynku. Więcej informacji znajduje się na stronie www.forum.arp.gda.pl

previous page1222324next page
Wyślij sugestię