Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą ona zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdej chwili możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji. ×

W naszej bazie jest już 710 pomysłów
 • od do
 1. Etapy procesu inwestycyjnego - Nowa publikacja Inwestorni

  rodzaj: inne cena: 0 data dodania: 12.07.2013

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą publikacją pt. "Etapy procesu inwestycyjnego". Skierowana do pomysłodawców i inwestorów przedstawia najważniejsze zagadnienia dotyczące inwestowania kapitału w pomysły biznesowe. Materiał w wersji interaktywnej dostępny jest też bezpłatnie na CD.

  Publikacja do pobrania:        "Etapy procesu inwestycyjnego"

 2. Pitching przed inwestorami - podsumowanie

  rodzaj: inne cena: 0 data dodania: 20.06.2013

  We wtorek, 18 czerwca, w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza S.A. odbyło się trzecie spotkanie networkingowe dla pomysłodawców i inwestorów. Tym razem miało ono wyjątkowy charakter. Głównym punktem były bowiem prezentacje pomysłodawców przed zaproszonymi inwestorami i ekspertami.

  Zespoły, które wystąpiły w trakcie spotkania to zwycięzcy  majowych warsztatów Inwestorni „Perfect your startup”. Podczas tamtych warsztatów, nasi pomysłodawcy pod okiem doświadczonych mentorów mogli przeanalizować i zweryfikować swoje pomysły na biznes. Przez kolejny miesiąc dopracowywali założenia i modele biznesowe swoich projektów, korzystając ze wsparcia doradczego oferowanego przez ekspertów Inwestorni. Zwieńczeniem tych prac było opracowanie krótkich prezentacji, które zostały przedstawione podczas wtorkowego spotkania networkingowego.

  Przybyli na spotkanie goście zapoznali się z trzema ciekawymi pomysłami, których autorzy liczą na globalny sukces:

  • 30 days - to aplikacja wspierająca kształtowanie pożądanych nawyków lub walkę z tymi, które chcemy zmienić;
  • EveryDay - narzędzie wspierające i ułatwiające kompleksowe zarządzanie zadaniami;
  • EduTouchApps - oferuje oparte na psychologii aplikacje na urządzenia mobilne dedykowane dzieciom i ich rodzicom.

  Prezentacje zostały przyjęte z dużym zainteresowaniem, które dla pitchujących przełożyło się na liczne pytania oraz cenne wskazówki ze strony inwestorów i publiczności. Rozmowy o potencjale tych produktów, wymiana kontaktów i planowanie kolejnych kroków kontynuowane były w swobodnym klimacie podczas sesji networkingowej do późnego wieczora.

  Na prezentujące się zespoły czekała także niespodzianka od PayLane - dodatkowe wsparcie merytoryczne w postaci książki "O biznesie w internecie", której współautorem jest jeden z mentorów - Karol Zeliński.

  Zapraszamy do obejrzenia galerii ze spotkania.

  Wszystkich chętnych do pitchowania podczas kolejnych spotkań zachęcamy do kontaktu z nami. Formularz zgłoszeniowy znajduje się: tu

 3. Pitching przed inwestorami / 18.06

  rodzaj: spotkanie cena: 0 data dodania: 17.06.2013

  W dniu jutrzejszym 18 czerwca o godz. 18.00 w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza SA (ul. Arkońska 6, budynek A3, sala 005) odbędzie się pitching projektów, które zostały wybrane, jako najciekawsze i najbardziej zyskowne,  podczas warsztatów Perfect your startup. Tym razem mentorzy: Karol Zieliński, Maciej Saganowski, Marek Trojanowicz i Michał Przybyłowski wspólnie z inwestorami będą oceniać prezentacje inwestorskie, które przygotowali pomysłodawcy. Do udziału w spotkaniu zapraszamy ekspertów z różnych dziedzin oraz inwestorów, którzy chcieliby wysłuchać prezentacji, podjąć rozmowy z autorami projektów podczas networkingu oraz wesprzeć ich zarówno merytorycznie jak i finansowo. Prezentowane będą projekty:

  1. Edu Touch Apps - oparte na psychologii aplikacje na urządzenia mobilne, dedykowane dzieciom i ich rodzicom.

  2. EveryDay - narzędzie wspierające i ułatwiające zarządzanie zadaniami osobistymi.

  3. 30days - opiera się na pomyśle aplikacji wspierającej kształtowanie pożądanych nawyków.

  4. Geo-Vision - opiera się na wdrożeniu nowatorskiego systemu kontroli jakości elementów konstrukcyjnych statków.


   

 4. Poznaj ofertę Inwestorni

  rodzaj: informacja cena: 0 data dodania: 29.05.2013

  Jesteś autorem innowacyjnego, zyskownego pomysłu na biznes.
  Dopracowujesz z zespołem projekt biznesowy.
  Rozwijasz swój startup i szukasz kapitału?

  Poznaj szczegóły. Zapraszamy!

  Prezentacja Inwestorni
  Plakat z ofertą

  Więcej o nas

 5. Zaprezentuj swój pomysł na spotkaniu networkingowym

  rodzaj: informacja cena: 0 data dodania: 28.05.2013

  Informujemy o możliwości prezentacji swojego pomysłu podczas spotkań networkingowych organizowanych przez Inwestornię.

  Do skorzystania z tej oferty zachęcamy przede wszystkijm pomysłodawców, którzy już rozwijają produkt. Wystąpienia będą mieć formę kilkuminutowych pitchów. Każda z prezentujących się osób będzie mogła uzyskać wartościowe informacje zwrotne od zaproszonych przez nas ekspertów i mentorów, posiadających doświadczenie i praktykę w prowadzeniu lub wspieraniu startupów.


  Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego.

 6. VIII Pomorskie Forum Przedsiębiorczości - dziękujemy

  rodzaj: inne cena: 0 data dodania: 28.05.2013

  23 maja, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni, odbyło się VIII  Pomorskie Forum Przedsiębiorczości organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A..

  Inwestronia aktywnie uczestniczyła w bloku tematycznym „Finanse”. Podczas panelu dyskusyjnego „Po drodze do sukcesu rynkowego czyli jak dobry pomysł zamienić na dobry biznes” rozmawiano o tym jak przekonać inwestora do współpracy, komu, jak i gdzie można przedstawić projekt oraz jakich błędów unikać. Była to także okazja do posłuchania ludzi, którzy już na tę drogę weszli i zmierzają do sukcesu.

  Natomiast tego, jak najlepiej zaprezentować się przed inwestorem mogli dowiedzieć się uczestnicy warsztatów pn. „Skuteczne sposoby prezentacji inwestorskiej – pokaż swój pomysł tak, aby zapamiętał go inwestor”- prowadzonych przez doradcę Inwestorni – Michała Przybyłowskiego z Taylor Economics.

  Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne spotkania.

 7. Warsztaty Perfect your startup zostały rozstrzygnięte

  rodzaj: informacja cena: 0 data dodania: 21.05.2013

  W dniach 9 - 10 maja Inwestornia zorganizowała dwudniowe warsztaty dla pomysłodawców „Perfect your startup”. Uczestnicy warsztatów przez 2 dni intensywnej pracy analizowali i dopracowywali swoje pomysły na biznes pod okiem naszych mentorów. Punktem kulminacyjnym spotkania były prezentacje pomysłodawców.

  Spośród 9 pomysłów mentorzy wyłonili 3, które na chwilę obecną są najlepiej przygotowane do wdrożenia na rynek i charakteryzują się najbardziej zyskownym modelem biznesowym. Decyzja nie była prosta, gdyż wszystkie projekty, które zostały zaprezentowane są warte uwagi.

  Zwyciężyli autorzy projektów:

  • 30 days
  • EveryDay
  • EduTouchApps

  Zwycięzcy zaprezentują swoje pomysły na spotkaniu networkingowym połączonym z pitchingiem, na które specjalnie zaprosimy grono inwestorów.

  Gratulujemy!

Wyślij sugestię