Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą ona zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdej chwili możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji. ×

W naszej bazie jest już 710 pomysłów

Dla inwestorów

Anioł Biznesu to inwestor prywatny, który wspiera wybrane pomysły biznesowe, angażując środki finansowe, kontakty i swoje bogate doświadczenie.

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, które chcą podjąć ryzyko zainwestowania kapitału w nowe przedsięwzięcia.

Zapewniamy poufność w stosunku do wszystkich działań biznesowych. Nie udostępniamy danych personalnych, kontaktowych i informacji  o działalności zawodowej inwestora. Szacunek dla Państwa poufności jest dla nas priorytetem.

Inwestorom zainteresowanym współpracą z nami oferujemy:
- stały dostęp do dopracowanych pod względem biznesowym i marketingowym pomysłów biznesowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb inwestorów,
- możliwość bezpośredniego kontaktu z autorem interesującego projektu lub zorganizowanie prezentacji ciekawego pomysłu biznesowego,
- pomoc w znalezieniu partnerów biznesowych, którzy wezmą na siebie część ryzyka inwestycji w ciekawe pomysły,
- kontakty z sieciami Aniołów Biznesu.

Poniżej przedstawiamy proces rejestracji inwestora. Zapraszamy do współpracy!

Proces rejestracji inwestora składa się z trzech etapów:

Etap I

Rejestracja konta nowego użytkownika 

(Wybierz opcję „Jestem inwestorem”, podaj wymagane dane i zaakceptuj utworzenie konta).
 Twoje konto zostanie automatycznie utworzone po kliknięciu w  link aktywujący, wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail.

Etap II

Ustalenie warunków współpracy  z Inwestorem

Pracownik Agencji Rozwoju Pomorza S.A. skontaktuje się z Tobą celem omówienia warunków współpracy oraz oczekiwań biznesowych.

Etap III

Pełna aktywacja konta Inwestora 

Administrator zmieni status Twojego konta na konto Inwestora. Uzyskasz pełen dostęp do zawartości platformy dla inwestorów. O zmianie zostaniesz poinformowany e-mailem.


Do pobrania:

Umowa o zachowaniu poufności

Deklaracja inwestora


Wyślij sugestię