Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą ona zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdej chwili możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji. ×

W naszej bazie jest już 710 pomysłów

Konkurs I edycja

Konkurs "Od Pomysłu do Biznesu - napisz biznesplan z Inwestornią" rozstrzygnięty!


12 kwietnia w hotelu "Sheraton" w Sopocie odbyła się uroczysta Gala Finałowa konkursu "Od Pomysłu do biznesu - napisz biznesplan z Inwestornią". Autorzy wyróżnionych biznesplanów  zaprezentowałli swoje pomysły przed inwestorami prywatnymi, przedstawicielami sieci aniołów biznesu, funduszy kapitałowych i zalążkowych: 5 najlepszych przed Jury, natomiast kolejnych 5 na stoiskach.
Jury uznało, że najciekawszy jest projekt firmy GeoDESIGN Wojciecha Przybysza z Torunia, który dotyczy poszukiwań ropy i gazu w Polsce.


Konkurs  "Od Pomysłu do Biznesu - napisz biznesplan z Inwestornią" został zorganizowany w ramach projektu "Biznes dla biznesu", który realizuje Agencja Rozwoju Pomorza S.A. Wyszliśmy z założenia, że konkurs oraz prezentacja pomysłów na uroczystej gali jest najlepszym sposobem inicjowania kontaktów między pomysłodawcami i potencjalnymi inwestorami. Konkurs skierowany był do osób fizycznych i firm we wczesnej fazie rozwoju. Przez ponad dwa miesiące poszukiwaliśmy najbardziej innowacyjnych projektów, by umożliwić ich autorom zaprezentowanie się już bezpośrednio przed inwestorami. Nie zawiedliśmy się, ponieważ konkurs spotkał się z ogromnym zainteresowaniem - mówi Monika Gancarewicz, kierownik projektu. - Przed nami jeszcze cykl szkoleń z pisania biznesplanu i sztuki prezentacji przed inwestorem. Cały czas można też dodawać swoje pomysły i dopracowywać biznesplany na www.inwestornia.pl, gdzie znajduje się również mnóstwo ciekawych informacji dotyczących inwestowania w atrakcyjne pomysły biznesowe  - dodaje.

Z informacjami na temat Gali Finałowej konkursu można zapoznać się w artykule "Oni mają pomysł na biznes" . Do udziału w kolejnej edycji konkursu zapraszamy w 2012 roku.

Lista  wyróżnionych Finalistów znajduje się tutaj. Więcej informacji o zasadach konkursu można przeczytać tutaj.

\"7.JPG\"

\"6.JPG\"

\"5_1.JPG\"

\"1_4.JPG\"

\"2_3.JPG\"

\"3_3.JPG\"

\"8.JPG\"

Następna edycja konkursu rusza w kwietniu 2012 roku.

 Jeśli już dziś masz ciekawy pomysł, nie masz czasu czekać i poszukujesz inwestora. Zapraszamy do kontaktu pod nr tel 58 32 33 203 lub 209.


Wyślij sugestię